Doručení zdarma při objednání nad 1499 Kč

Vánoční rodinné sady triček a halenek - perfektní dárek

Publikováno admin 14/10/2021 0 Komentáře

Vánoce se blíží a s tím, jako každý rok, začínat tradiční otázky co koupit rodině?“, „Co dát přátelům“ atd.
My v TShirt24.cz pro další rok jsme připravili ty nejsprávnější odpovědi na tyto otázky. S naší novou kolekcí vánočních modelů triček a halenek - u nás najdete ten nejlepší dárek nejen k Vánocům, ale i pro každou příležitost.

 

Vánoční rodinné sety halenky perfektní dárek #TeamRudolph - Mommy elf, Daddy elf, Little elf

 

Vytvořte jedinečný dárek

Trička a halenky s potisky jsou jedinečný a nezapomenutelný dárek. Jsou vhodné doslova pro každého. Můžete je dát jako dárek své rodině nebo manželovi, jiné rodině, zamilovanému páru nebo svému blízkému. Pro každého je něco. Naše trička a halenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a silné bavlny. Široká rozmanitost zábavných a aktuálních výtisků zajišťuje, že najdete design, který vám nejlépe vyhovuje a vyjadřuje vás, a materiál a způsob tisku zajistí, že zůstanou dlouho ideální a zdravé.

 

Rodinná sada pro mámu, otce a dítě -The Boss  - The Real Boss

 

Vytvořte si vzpomínku

Při výběru dárku často přemýšlíme: Bude se líbit?, Bude užitečný?, ale u nás tyto otázky není, protože nedáváte jen trička nebo halenky, ale vzácnou vzpomínku na blízké nebo přátele. Oblečení se stejnými potisky je pro lidi způsob, jak si navzájem vyjádřit lásku a podporu a ukázat, že se cítí nejlépe, když jsou spolu.
Přemýšlíme o tom, co může být lepšího, než doplnit rodinné album, oblečené stejným způsobem s tričky nebo halenkami na největší a nejkouzelnější příležitost? Darujte sobě nebo svým blízkým kouzelnou příležitost plnou vřelých a příjemných vzpomínek.

 

Trička pro páry, sady pro zamilované - King Queen, The boss - The real boss

 

Zde jsou naše tipy, jak pořídit lepší fotografie?

 

Síťové linky

Jedním z nejjednodušších způsobů vylepšení fotografií je zapnutí síťových linek fotoaparátu. To může zajistit, že vaše fotografie budou vždy vodorovně a svisle zarovnány nebo jinými slovy, nebudou křivé.
Většina smartphonů má tuto funkci k zapnutí:

iPhone: Přejděte na „Nastavení“, vyberte „Fotky a fotoaparát“ a zapněte možnost „Mřížka“
Android: Zapněte fotoaparát, přejděte na „Nastavení“, vyhledejte možnost „Mřížky“ a poté ji nastavte na „zapnuto“ (nebo 3x3).

 

Nejvyšší rozlišení

Ujistěte se, že jste fotoaparát nastavili na pořizování fotografií v nejvyšším možném rozlišení, zlepší to kvalitu fotografií a bude to užitečné, pokud se rozhodnete je vytisknout na papír.

To se provádí opět z nastavení fotoaparátu v sekci „Velikost fotografie“ nebo „Photo size“, kde vybírate nejvyšší možné rozlišení.

 

Osvětlení

Světlo je jedním z klíčových faktorů kvality fotografie. Je důležité, aby objekty, které fotografujete, byly dobře osvětlené, což zajišťuje detailnější a jasnější fotografie. Doporučujeme nefotit proti zdroji světla, ale ve směru, kterým svítí. Věnujte pozornost nežádoucím stínům a upravte svou polohu ve vztahu k osvětlení.

 

Pozadí

Ujistěte se, že vyčníváte z pozadí a že na něm není nic, co byste na svých fotografiích nechtěli. Věnujte také pozornost prvkům před sebou (například pokud je fotografie na stole a nechcete, aby na fotografii bylo zahrnuto něco ze stolu).

 

Poslední úpravy

Jakmile pořídíte požadované fotografie, můžete popustit uzdu své kreativní části a upravit je podle svých představ. Díky tomu budou ještě jedinečnější a nezapomenutelnější.
Dobrá a bezplatná aplikace pro tuto práci je: Photo Editor Pro. S ním můžete zvýšit nebo snížit jas, kontrast a bezpočet dalších nastavení, aby vaše fotografie byly skutečně jedinečné.